Mercedes-Benz B-Klasse
180 123PK Ambition Urban | LED | PDC V+A | Orig. NL | NAP
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz B-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 123PK Ambition Urban | LED | PDC V+A | Orig. NL | NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 december 2017 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 54.504 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RL-665-N |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.325 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- 5-Deurs
- 17 Inch Lichtmetalen Velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome pakket
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Ledverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Metallic Lak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Spiegels in de kleur
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth verbinding
- MP3 aansluiting
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Ambiance Verlichting
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Boordcomputer Plus
- Buitentemperatuurmeter
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare bijrijdersstoel
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Start & Go Button
- Start Button
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemel
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Start Stop Systeem
- Veiligheid
- Hill hold functie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ISOFIX
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED-Verlichting
- Licht Sensor
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Connected services
- Eerste Eigenaar
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- Urban-pakket
- 100% Onderhouden
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Nationale Auto Pas
- Nette auto
- Reservewiel
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur leder